O FIRMIE

O FIRMIE

Czas na SPA to rozwijająca się hurtownia kosmetyczna, która prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową. Oferowane kosmetyki przeznaczone są zarówno do pielęgnacji domowej jak i do zabiegów kosmetycznych wykonywanych w salonach kosmetycznych. Do każdego Klienta podchodzimy z zaangażowaniem, bo chcemy sprawić, abyście czuli się w swojej skórze doskonale.

skontaktuj się
napisz do nas

CO U NAS?

Znaleźć możecie u nas kosmetyki takich marek jak Bandi, Kanu, Organique, Biolove, Balneokosmetyki. W swojej ofercie posiadamy również akcesoria dla gabinetów kosmetycznych, takie jak Henna Refectocil, pilniczki i bloczki polerskie do manicure, stroje od masażów próżniowych i Endermologii. Wszystkie produkty i kosmetyki oferujemy bardzo atrakcyjnych cenach.

Mamy

Duże doświadczenie

Zaufaj naszej firmie i zbieraj korzyści

Profesjonalne podejście oraz pasja, jaką w sobie posiada cały nasz zespół, jest gwarancją obsługi na najwyższym poziomie.
Zamówienia wysyłamy na terenie całej Polski. Formy płatności za zamówienie wygodne i bezpieczne. Zamówienia złożone w porannych godzinach, wysyłane w tym samym dniu roboczym.

DYSPOZYCYJNOŚĆ

Nasi klienci są najważniejsci

Pracujemy dla Was codziennie, przez cały dzień, odpowiadając na wasze zapytania, oraz codziennie wysyłając Wasze zamówienia z dogodną formą dostarczenia bezpośrednio do Waszego domu, salonu, pod wskazany adres, lub do najbliższego punktu Inpost.

Asortyment

DLA KAŻDEGO

W naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie

Na bieżąco uzupełniamy posiadany asortyment produktów. Dodatkowo, staramy się wprowadzać do swojej oferty nowe produkty, nowe marki, które możemy Wam przedstawić i umożliwić ich nabycie.

pon-sb: 9:00 - 19:00Sklep Online: 24/7h

Zapisz się do naszego newsletter i bądź na bieżąco

Realizacja: freelancevio.pl © 2024. Wszelkie Prawa Zastrzeżone